• lutfu-piyanist@hotmail.com
  • 0505 197 0005

ORKESTRA KİRALAMA

Orkestra Kiralama
Davetlerimiz de ve ya etkinliklerimiz de eğlenceli zamanlar geçirmek için orkestra kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 
Düğün, kına gecesi, sünnet düğünleri ve ya asker eğlenceleri birlikte kutladığımız en özel anlardır. Bu özel anların eğlenceli geçmesi için orkestra kiralama hizmeti oldukça önemlidir. Firmamız sizlerin en özel anları için orkestra kiralama ve Dj kiralama hizmeti sunmaktadır. Faydalanmak istediğiniz özel anlarınıza göre orkestra kiralama ve ya Dj kiralama hizmetine karar verebilirsiniz. 

Düğün Orkestra Kiralama
Evliliğin en özel anlarından olan düğünler misafirlere ve gelin ile damada eğlenceli anlar yaşatması açısından orkestra oldukça önemlidir. Düğünler için orkestra kiralama düğünlerin olmazsa olmazlarından bir parçasıdır. Artık her düğünde eğlence için ister düğün salonları ister sokak düğünleri olsun orkestra kiralama oldukça önemli ve popülerdir. Bu özel günün ve anın eğlenceli geçmesi gelin ve damat için oldukça önemlidir. Sizlere sağlamış olduğumuz düğün için orkestra kiralama hizmeti ile sizler ve misafirleriniz keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşayacaktır. 
Kına Gecesi İçin Orkestra
Kına gecesi evliliğe atılan ilk adım olduğu için oldukça önemlidir. Kına gecesi daveti sadece kadınlar için yapılan bir etkinlik olduğu için de firmamız sizlerin rahatı için bayan orkestra kiralama hizmeti de sunmaktadır. Kına gecesi için orkestra düğün de olduğu kadar önemlidir. Misafirlerin ve gelinin en özel anlarında eğlenceli dakikalar yaşaması açısından değerlidir. Kına gecenizde yöresel oyunlarınız için ve ya kına yakma töreni için orkestramız sizlere en kaliteli anları sunacaktır. Sizin isteğinize göre bayan orkestra ve ya erkek orkestra hizmeti sunmaktayız.

 Dj Kiralama
Dj kiralama hizmeti daha küçük organizasyonlar için oldukça uygundur. Küçük organizasyonlar için uygun olmasından dolayı da uygun fiyatlı bir alternatiftir. Dj kiralama hizmetinde enstrüman kullanılmaz. Bunun yerine bilgisayardan ve ya Dj cihazından müzik arşivleri ile eğlence sağlanır. Ayrıca kına geceleriniz için Dj kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yine aynı şekilde kına geceniz için bayan Dj kiralama hizmetini siz müşterilerimize sunmaktayız. Kına gecelerinizde rahatınız için ve uygun fiyatlı olmasından dolayı Dj kiralama oldukça uygun olacaktır. Dj kiralama hizmetinde müzik arşivden kullanıldığı için kullanılacak olan müziklerin sıralaması yapılmalıdır. Buna göre kına gecelerinde ve ya diğer eğlencelerde yapılan olan gösterinin ve ya dansların sıraları belirlenebilir. Diğer bir önemli nokta ise Dj kiralama hizmetinin ses sistemi ile birlikte ve ya ses sistemi olmadan kullanıp kullanılmayacağını kararlaştırmanızdır. Ses sistemi olması ve ya olmamasına göre de Dj kiralama fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. 

Asker Eğlencesi Orkestra Kiralama
Askerlik erkeklerin hayatlarında önemli bir zaman dilimi olduğu için bu dönemin öncesinde askerlik uğurlamaları kültürümüzde oldukça önemlidir. Askerlerimize, askere gitmeden önce veda etmek için düzenlenen asker uğurlamaları askere gidecek olan kişiye de moral olmaktadır. Bu yüzden asker eğlenceleri oldukça önemlidir. Asker eğlencelerinde orkestra olması da askerlere moral sağlanması açısından önemlidir. Hem asker için hem de asker ailelerine askerlikten önce eğlenceli zamanlar yaşatılması ve moral sağlamak açısından orkestra kiralama önemli bir hizmettir. Firmamız asker eğlencesi orkestra kiralama için sizlere bu özel ve gururlu anlar için en uygun ve kaliteli hizmeti sunacaktır. 

Orkestra Kiralama İstanbul 
İstanbul bölgesinde yaşayan müşterilerimizin özel anlarının eğlenceli ve güzel zamanlar geçirmesi açısından orkestra kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz orkestra kiralama İstanbul bölgesinde yaşayan müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet anlayışı içerisindeyiz. Salon düğünleri, kına geceleri, sünnet düğünleri ve ya asker eğlenceleri için İstanbul bölgesinde yaşayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek geniş yelpazedeki hizmetlerimizden yararlanabilirler. Özellikle kına gecesi için sunmuş olduğumuz bayan orkestra kiralama hizmeti oldukça tercih edilen bir hizmettir. Kına gecelerinde rahat bir şekilde eğlenmek isteyen gelin ve misafirler bayan orkestra kiralama hizmetini tercih etmektedirler.  Ayrıca sunmuş olduğumuz diğer bir hizmet ise asker eğlencesi orkestra kiralama hizmetidir. Aileler askere gidecek olan çocukları için ve ya askerin arkadaşları tarafından tercih edilen asker eğlencesi orkestra hizmetimizi sunmaktayız. Bu özel ve gururlu anın askerimize moral olması açısından en kaliteli ve özel hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Yine bir diğer hizmetimiz ise İstanbul bölgesinde küçük eğlenceler ve etkinlikler için Dj kiralama hizmetidir. Dj kiralama hizmetinde kına eğlenceleri gibi bayan Dj kiralama hizmetini sunmaktayız. Bu şekilde de küçük eğlencelerinizde rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. 

Piyanist Kiralama
Sunduğumuz bir diğer hizmet ise piyanist kiralama hizmetidir. Orkestra kiralamak yerine sadece piyanist kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Piyanist tek başına bir orkestra olarak insanları eğlendirmeyi amaçlamaktadır. Tek başına olduğu içinde müzik kültürü gelişmiş olmalı ve her türlü isteğe karşılık verebilme kapasitesinde olmalıdır. Bu yüzden sizlere sunmuş olduğumuz piyanist kiralama hizmetindeki arkadaşlarımız referanslı olup sizlerin her istediğine karşılık verecek şekilde kendisini geliştirmiştir. Ayrıca piyanistimiz diğer enstrümanlar ile de piyano orkestrasına katkı sağlayabilmektedir. Eğlencelerinizde ki yöresel oyunlarınız için ve ya kına gecesi gibi özel anlar için saz, bağlama ve davul zurna gibi enstrümanlarda kullanabilmektedir. Piyanist kiralama hizmetinde de fiyatlar ses sisteminin kiralanıp kiralanmamasına göre değişiklik gösterebilir. 

Orkestra Kiralama Fiyatları
Sizlere sunmuş olduğumuz geniş yelpazede orkestra hizmetimizin fiyatları hizmetlerimizin çeşitlerine göre değişmektedir. Asker eğlence orkestra kiralama, kına gecesi orkestra kiralama, Dj kiralama, piyanist kiralama, nişan ve düğün için orkestra kiralama, sünnet düğünleri için orkestra kiralama gibi birbirinde farklı hizmet sunmaktayız. Bundan dolayı hizmetlerimizin fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca orkestra hizmetlerimize ses sistemi kiralama ve yol ücretleri gibi fiyatlar da eklenmektedir. Eğer eğlencenizin yapıldığı mekanlarda ses sistemi var ise bu fiyata eklenmeyecektir. Fakat eğlencenizin yapıldığı mekanlarda ses sistemi yoksa orkestramızla birlikte ses sistemini de kiralayabilirsiniz. Orkestra kiralama konusunda bir diğer önemli nokta ise bayan orkestra kiralama hizmetimizdir. Genellikle kına gecelerinde tercih edilen bayan orkestra kiralama hizmetimizin fiyatları da diğer orkestra fiyatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde Dj kiralama hizmetinde de bayan Dj kiralama hizmeti sunduğumuz için bu alanda da fiyatlar değişiklik gösterecektir. Dj kiralama orkestra kiralamaya göre daha az maliyetli olduğu için küçük eğlenceler için oldukça tercih edilmektedir. Orkestra bütün müzik aletlerinden oluştuğu için orkestra ekibi kalabalıktır ve fiyatlarda buna göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz orkestra kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız eğlencelerinizin yapılacağı tarihten önce mutlaka randevu oluşturmalısınız. Eğer eğlencelerinize ve ya düğününüze yakın bir tarihte randevu alırsanız fiyatlar bu konuda da değişiklik gösterir. Ayrıca eğlencelerinize yakın bir tarihte randevu oluşturmak oldukça risklidir. Müşteriler tarafından oldukça tercih edilen bir orkestra kiralama firması olduğumuz için yakın tarihlerde yapılacak olan eğlenceleriniz için müsait olamayabiliriz. Bu yüzden erken tarihlerde randevu almak oldukça önemlidir. 
Sizlere sunmuş olduğumuz orkestra kiralama fiyatları kiralamış olduğunuz orkestra göre değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek düzenlemeyi planladığınız eğlenceleriniz hakkında bize bilgi verin ve sizlere en uygun orkestra çeşidini önerelim. Geniş hizmet yelpazemizle sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. 


Whatsapp Destek

Lütfü AL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?